Březen v ZŠS II.

Rčení „březen za kamna vlezem“ v naší třídě rozhodně neplatí, protože i v tomto měsíci jsme byli velmi aktivní. Pilně jsme se učili, sportovali i pracovali. Získali jsme informace o zdravé výživě a plnili úkoly na toto téma. Pustili jsme se do jarního úklidu školní zahrady. Sbírali jsme uschlé větve a odváželi je na kompost. Trénovali jsme hrabání a zametání a moc pěkně nám to šlo. Také jsme se zúčastnili vyhlášení krajské výtvarné soutěže v sále Jana Kašpara a tam převzali cenu. Výlet do centra města jsme si krásně užili.

Mgr. Ivana Křivková, Iveta Potůčková